Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
może mnie jakiś fenomen oświeci gdzie w Lublinie jest dworzec lotniczy bo ktoś za przeproszeniem p....... głupoty o ile mi wiadomo Swidnik to jeszcze nie Lublin a w dodatku to powiat.Kilka miejsc do lądowania sanitarnych śmigłowców to jeszcze nie port...Samoloty pasażerskie jak widzą wszyscy przelatują nad Lublinem już na sporej wysokości a lądują i startują na terenie powiatu Świdnickiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sądząc po zadanym pytaniu nie wiem czy znajdzie się jakiś fenomen który był by w stanie cię oświecić... skoro nie rozumiesz że to lubelski port (inaczej "dworzec") (wybudowany w większości i utrzymywany z budżetu miasta Lublin...)  usytuowany w pod Świdnikiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lądują na terenie powiatu świdnickiego tylko na terenie powiatu wólka. To w kwestii formalnej. Największa część lotniska jest na terenie powiatu wólka. A nazwanie lotniska lubelskim też nie powinno dziwić. Świdnik jest bardzo blisko Lublina, jest Sąd Rejonowy w Lublinie z siedzibą w Świdniku. Tak to sie wszystko przeplata :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE ALE WY GŁUPIE. CO Z TEGO ŻE CHCECIE TAM LATAĆ JAK I TAK TO NIE ZALEŻY ANI OD DW ANI OD NASZEGO LOTNISKA. Szkoda że dajecie z siebie robić wała. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ohajo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy ma to sens taka internetowa sonda bo to i tak tylko przewoźnik lotniczy sam zdecyduje czy i gdzie doda połączeń z Lotniska Lublin. Brakuje mi i wielu moim znajomym połączeń krajowych np. Szczecin, Poznań a do lotnisk zagranicznych proponowałbym np. 3 X B : Berlin, Bristol, Bruksela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bruksela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło Szwajcarii : Zurich lub Basel!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borzechów Kolonia I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwajcaria - Geneva, Zurich lub Basel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antwerpia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło Szwajcarii : Zurich lub Basel!!!
 
Szwajcaria - Geneva, Zurich lub Basel
Niemożliwe. Samoloty latają tylko tam gdzie jest duże skupisko polskich emigrantów, którzy latają do swoich rodzin w Polsce i ich rodziny odwiedzają ich CZASEM w miejscach gdzie żyją i  pracują. Tylko te kierunki są opłacalne dla linii lotniczych. Szwajcaria NIE. I nigdy nie będzie opłacalna. Linie lotnicze to nie kolej gdzie funkcjonują połączenia NIERENTOWNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwajcaria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bologna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radom :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
germany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Bolognia wlochy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
birmigham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barcelona!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwajcaria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...